Визнання

Визнання

Фірма відзначається бездоганною репутацією завдяки високій якості юридичної підтримки у супроводі складних локальних та транскордонних транзакцій, особливо в сферах злиття та поглинання та вирішення спорів. Професійними рейтингами окремо відзначаються такі галузі, як корпоративне та комерційне право, інтелектуальна власність, нерухомість та будівництво та оподаткування.

Саме тому фірма, наші практики та юристи необноразово були відзначені міжнародними рейтингами, такими як Legal 500 та IFLR1000.

The Legal 500 EMEA 2017 рекомендує SDM Partners

Згідно з результатами щорічного аналітичного дослідження ринку юридичних послуг The Legal 500 EMEA 2017 юридична фірма SDM Partners Law Firm була рекомендована у чотирьох сферах, таких як: Комерційне, Корпоративне право, Злиття та Поглинання, Інтелектуальна Власність, Нерухомість і будівництво, Оподаткування.

В свою чергу, Партнери компанії SDM Partners отримали індивідуальні рекомендації у наступних практиках:

— Комерційне, Корпоративне право, Злиття та Поглинання (Керуючий Партнер Dmytro Syrota / Дмитро Сирота та Партнер Ilya Soykis / Ілля Сойкіс);

— Інтелектуальна власність (Партнер Serhiy Dzis / Сергій Дзіс);

— Нерухомість і будівництво (Партнер Serhiy Dzis / Сергій Дзіс);

— Оподаткування (Керуючий Партнер Dmytro Syrota / Дмитро Сирота, Партнери Mykola Melnyk / Микола Мельник та Ilya Soykis / Ілля Сойкіс).

IFLR1000 2017 рекомендує SDM Partners

Авторитетне міжнародне рейтингове видання IFLR 1000 опублікувало рейтинг 2017 року, згідно якого ЮФ SDM Partners» є однією із фірм-професіоналів, що надає юридичні послуги у сферах банківського та фінансового права, а також корпоративного права, злиттів та поглинань в Україні.

Нагадаємо, що IFLR1000 — міжнародне рейтингове видання, яке спеціалізується на дослідженнях діяльності провідних юридичних фірм у галузі фінансового консультування. Дані рейтингу базуються на таких факторах як: складність угоди, інноваційність, якість обслуговування клієнтів та можливість проведення транскордонних операцій.