Сергій Дзіс

Партнер
Сергій Дзіс вже понад 15 років представляє інтереси клієнтів у судових спорах щодо порушення авторських прав, прав на винаходи і промислові зразки, на знаки для товарів і послуг. Крім того пан Дзіс консультує з питань захисту прав інтелектуальної власності, включаючи розробку стратегії такого захисту. Крім того Сергій Дзіс є еспертом у сфері комерційного та трудового права.
Пан Мельник вважається одним із кращих практикуючих юристів у сфері оподаткування та врегулювання податкових спорів. Вже понад 20 років Микола Мельник виступає юридичним радником міжнародних та українських клієнтів з широкого кола податкових питань, починаючи з практичного застосування чинних правил оподаткування та міжнародного податкового структурування, і закінчуючи врегулюванням спорів з податковими органами України.
Аронович Фелікс має досвід в адміністративних спорах з ДФС, ДСНС, Міністерством юстиції, а також в цивільних, господарських та кримінальних справах в більшості регіонів України. Брав участь у створенні, громадських і благодійних організацій, небанківських фінансових установ (кредитних спілок, ломбардів, ФФБ і т.д.). Фелікс має великий досвід представлення інтересів клієнтів в податкових спорах. До злиття «СДМ Партнери» і адвокатського бюро «Аронович і партнери» Аронович Фелікс з лютого 1993 керував юридичною фірмою, яка потім змінила назву на адвокатське бюро «Аронович і партнери».
Тетяна має значний досвід у сфері міжнародного приватного та публічного права, а також права ЄС, включаючи послуги з міжнародного структурування та податкового планування, комплексного супроводу транскордонних проектів.
Практика Олександра Галух охоплює широкий досвід у корпоративному, податковому, трудовому праві та багато інших юридичних питань, які стосуються економічної діяльності закордонних та локальних компаній в Україні в нафтогазовому секторі. Пан Галух приймає активну участь у наданні юридичних консультацій урядовим органам щодо законопроектів у нафтогазовому сеторі.